raz, dwa, trzy ... baba jaga patrzy ...

niedziela, 5 lutego 2012

czekoladowe kolczyki

Sutasz trochę mnie wciągnął. Było to do przewidzenia ;) Jakiś czas temu zamarzyły mi się sutaszowe kolczyki, więc je sobie wymodziłam. Wyszły dość spore, więc nie nadają się do codziennego noszenia, ale okazje do założenia ich na pewno się znajdą.


Czekoladkowe kolorki to jedne z moich ulubionych, będą pasowały do moich rudości na głowie. W sumie jestem z nich dość zadowolona, mimo nierówności tu i ówdzie.


Pierwszy robiło się dość szybko, kształt powstawał w miarę tworzenia (nie lubię rozrysowywać wzoru przet pracą, bo i tak zawsze gdzieś zboczę, więc szkoda wysiłku tworczego). Trudniej było zrobić drugi, żeby był taki sam i to jeszcze symetrycznie odwrócony. Masakra! Nie wiem, jak Wy to robicie, że wychodzą udealnie odzwierciedlone. Chyba jednak trzeba zacząć od prostych i symetrycznych wyrobów, ale ja nie za bardzo symetrię kocham. Tak już mam i nic na to nie poradzę. Będę musiała jednak przejść przez abecadlo i nie wyrywać sie za bardzo do przodu.

Tak czy siak, sutasz jest super na zimowe wieczory :o)

11 komentarzy:

 1. Jagusia jesteś " dośc zadowolona" ? Matko kochana przecież te kolczyki sa zjawiskowe !!!!! Wielkie brawa za cierpliwośc i precyzje :))
  buziaki :**

  OdpowiedzUsuń
 2. Apetyczne w tych czekoladowych odcieniach:)

  OdpowiedzUsuń
 3. faktycznie Twoje kolory
  a nierówności?? nie widać. poza tym tak dobrze się składa że uszy mamy po przeciwnej stronei głowy i na szczescie nikt nie będize doszukiwał sie niuansów :):):)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja tam uwazam,ze praktyka czyni mistrza- zrobisz jeszcze kilka i sama zobaczysz,ze wszystkie symetrie, odzwierciedlenia bed awychodzily.powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No nie wiem czy to jest taki prosty wzór,no nie wiem.Wszystko pięknie się ze sobą komponuje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się z przedmówczyniami. Kolczyki są piękne, urocze.
  Wcale nie widać niedociągnięć :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Są bardzo piękne, a czekoladowy kolor jest świetny.

  OdpowiedzUsuń
 8. jesteś bardzo utalentowaną osobą.
  podziwiam bardzo.....
  pozdrawiam.
  Sylwia D.

  OdpowiedzUsuń
 9. No proszę i od razu z grubej rury - piękne są :)

  OdpowiedzUsuń